7 sierpnia 2014

(Re)match #2, #3 & #4


Źle nie jest, ale rewelacji też nie ma. W piątek miałam kolejny match. Najpierw zobaczyłam w telefonie nieodebrane połączenie z Bostonu, a potem maila od kogoś z Cultural Care, że zmatchowali mnie z rodzinką, która jest nowa w programie i nie ma jeszcze do końca uzupełnionej aplikacji, ale bardzo chcą się ze mną skontaktować. Sprawdziłam na roomie-Seattle, 2 chłopców (1 i 3) i jakieś psy. Bardzo spodobała mi się ich aplikacja. Napisałam do nich krótką wiadomość i maila do CC, że chcę z nimi rozmawiać, a we wtorek usunęłam ten match, bo się nie odezwali, a ja nie mam czasu na czekanie.

W środę miałam kolejny match: Nowy Jork (nie wiem która część), 2 dzieci (dziewczynka-3 i chłopczyk-5). Curefew: na tygodniu 23, w weekendy 1 w nocy. Zero gości. Średnio mi się to podobało, ale miasto w sumie mogłoby załagodzić wady. Napisałam do nich wiadomość i czekałam na odpowiedź, a dzisiaj (czwartek), kiedy pracowałam, hostka przychodzi do mnie i mówi, że dzwoniła do niej jakaś kobieta w sprawie referencji.
Tak, nowy match. Ann Arbor, Michigan. Roczna dziewczynka, koty (<3). Rodzinka ze zdjęć cudna! No curefew (dopóki nie budzi się ich nad ranem i jest się w stanie pracować), ale zero gości. Wydają się fajni, a i mieszkają bliżej do Toronto, gdzie chciałabym polecieć na święta, więc na to też patrzę. W każdym razie schedule jest... dziwny.
Monday
7.15 AM to 10.30 AM Watch baby
12.00 PM to 6.30 PM Watch baby
Total: 9.45 hours
Tuesday
8.30 AM to 3.30 PM Watch baby
Total: 7.0 hours
Wednesday
7.15 AM to 10.30 AM watch baby
12.30 PM to 5.15 PM watch baby
Total: 8.0 hours
Thursday
7.00 AM to 5.00 PM Watch baby
Total: 10.0 hours
Friday
Total: 0.0 hours
Saturday
4.00 PM to 8.00 PM watch baby
Total: 4.0 hours
Sunday
7.00 AM to 9.00 AM watch baby
6.00 PM to 8.00 PM watch baby
Total: 4.0 hours
Total for the whole week: 42.45 hours

Prawie wszystkie rodzinki są multikulturowe. Pierwsza ( z San Francisco) ma do pomocy pięćdziesięcioletnią nianię, która mówi do dzieci po armeńsku, rodzinka z Seattle wymagałaby ode mnie, żebym mówiła do dzieci po francusku, a host dad z 'najnowszej' jest Irlandczykiem. Moja obecna jest zafascynowana Irlandią. W domu jest peeeeeełno irlandzkich akcentów,a host dad w samochodzie słucha irlandzkiej muzyki, więc pewnie im się to spodoba.


Tak jak napisałam, ja dalej pracuję u mojej rodzinki. Soboty spędzam w Chicago, ale na tygodniu bez zmian, dalej oglądam filmy. Ostatnio męczę Disney'a. Po 9 godzinach z całą trójką nie mam siły na nic innego. Czasami po prostu grzecznie budujemy zamki z klocków, innym razem szalejemy, a raz tak łaskotałam Gavina, że się biedny posikał :D
Ja się cieszę, że mam dobre refenencje, ale jak czasem hostka coś powie o tym jak prowadzę auto to sobie myślę, że chyba ma mnie za niezłą niedojdę :D Nie to, że mi wytyka, czy coś, ale np dziś mówi, żebym się nie martwiła, bo w tej rodzince jest tylko roczne dziecko, więc nie będę musiała prowadzić auta. No dzięki!


Zostało mi półtorej godzinki do rozmowy, zobaczymy co z tego wyniknie :)4 komentarze:

 1. Trzymam kciuki :) Szkoda, ze nie wyszło z tym Seattle! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. powodzenia! bardzo fajni ci irish freaks;) może być z nimi zabawnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale Ci 'irish freaks' to moi obecni :D jest śmiesznie, np. dzieci, jedząc lunch, śpiewają 'whiskey in the jar' :D

   Usuń
 3. Hmm... No weekendy masz zajęte, ale rodzinka wydaje się fajna :P. Dobrze, że nie ma się curfew, chociaż ja osobiście bym wolała żeby była curfew, np. 8 godzin przed dniem pracującym w domu muszę być, niż zajęte weekendy :) ale nie to najważniejsze tylko to jaka jest rodzinka! ;)

  OdpowiedzUsuń