3 marca 2014

Matematyko, królowo nauk, przegrałaś z Californią!


Mimo, że rodzinki B. nie mam już na profilu to jestem z nimi w kontakcie. Rozmawiałam z nimi wczoraj na skype. Miła rodzinka ii już jakby planują mój przylot :D Nie wysyłałam im żadnych sygnałów! Po prostu nie używają trybu przypuszczającego, ale mówią np.: będziesz miała, dostaniesz, dowiesz się po przylocie, itd.. i właśnie napisała do mnie ich obecna au pair :D Są spoko i w sumie prawie się już do nich przekonałam, ale..

w 'przerwie' od nauki matematyki (bo przecież jutro próbna maturka) zajrzałam na swoją pocztę i ujrzałam cudownego maila Cultural Care Host Family Match tsaa... do jutra matematyko! 
Rodzinka G. ma nie do końca wypełnioną aplikację, nie mają nawet zdjęć, ale to co o sobie napisali jest po prostu cudowne. W ich aplikacji najbardziej podoba mi się to, że kilka razy podkreślają, iż au pair chcą traktować jak część swojej rodziny, a po zakończeniu programu dalej chcą być z nią w kontakcie. A fakt, że są z Californii tylko dodatkowo podgrzewa atmosferę. Jeszcze w trakcie czytania napisałam do nich krótką wiadomość, że chciałabym ich lepiej poznać. Dla mnie są idealni. Naprawdę wymarzeni. Trzymajcie kciuki!


2 komentarze:

  1. ale świetnie :)
    oby wszystko się pięknie ułożyło!
    mi dzisiaj zaakceptowali aplikacje... muszę nagrać w przeciągu tyg filmik :P no i hmm.. czekać :)

    OdpowiedzUsuń